Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból i łuszczenie żołędzi penisa po ściągnięciu napletka


Gość Arek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 20 lat i jeszcze mi takie problemy dotykają. Mianowicie jest to tak kiedyś miałem stulejkę ale sobie z nią poradziłem przez częste zsuwanie napletka przy kompieli. było wszystko ok lecz za jakiś czas zaczynało to boleć to przestałem .gdy jednak dalej się odważyłem ściągnąć go to wiadomo pewien czas minoł nim go ściągnołem dotknołem penisa już z ściągniętym nie do konca napletkiem to poczułem ten dotyk tak jak bym sie do prądu dotknoł . Strasznie mnie on boli nie mogę wogule się dotknąć a o umyciu go ręką nie ma mowy tak strasznie mnie to boli ale go obmywam woda jak narazie ... ja myśle ze to jakis stan zapalny się zrobił bo odkryta żoładż po chwili sie tak jakby złuszcza a skóra na żołedziu przypomina pogiętą kartkę papieru. ale to nie koniec mojego problemu zrobił mi się mały zrost napletka z górną częscią żołedzia prubowałem to przerwać no ale nie da rady ... udało by mi się to przeciąć ten zrost ale nie mogę się dotknąć do penisa bo boli gdy jest odkryty pomocy pomocy moze wizyta u urologa bądż hirurga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej w tej sprawie udać się do urologa. On przy pomocy znieczulenia na pewno uwolni cały napletek z żołędzia i zaleci odpowiednie środki farmakologiczne zapewne na stan zapalny samego żołędzia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×