Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Usunięcie perlistych grudek prącia


Gość Krzysztof

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Bardzo długo tego szukałem i znalazłem to co mi dolega. Na koronie żołędzi prącia zlokalizowałem u siebie perliste grudki prącia. Są to takie białawe grudki które w niczym nie przeszkadzają ani też nie są żadną chorobą, link wikipedia: http://pl.wikipedia.org/wiki/Perliste_grudki_pr%C4%85cia. Lecz bardzo się wstydzę swojej dziewczyny, co prawda jej to nie przeszkadza, ale trochę mi przed nią wstyd, jak również przed innymi dziewczynami gdy dochodzi do zbliżenia, czy też miłości oralnej. Mam pytanie Panie Doktorze, przeczytałem że te grudki występują u ok. 10 % mężczyzn, że nie są procesem chorobowym, że można je usunąć jeśli się komuś nie podobają, laserem co2 czy też inną metodą chirurgiczną. Czy wiedzą Państwo mniej więcej ile wynosi taki zabieg? Czy jest to koszt rzędu kilkuset złotych? Mam jeszcze pytanie. Na znanym serwisie aukcyjnym nabyłem maść szałwiową, czytałem na różnych forach że maść szałwiowa pomaga na takie krostki. Stosowałem tydzień lecz jakoś nie zauważyłem poprawy. Bardzo proszę o pomoc, bardzo mnie denerwują te krostki, zwróciłbym się chętnie do lekarza i usunął to techniką lasera c02, ale trochę się wstydzę. dziękuję za zainteresowanie moim tematem i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wiedzą Państwo mniej więcej ile wynosi taki zabieg? Czy jest to koszt rzędu kilkuset złotych? - to koszt około 300-500 zł Najlepiej w tej sprawie skonsultować się z dermatologiem lub chirurgiem estetycznym wykonującym takie zabiegi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem grudki preliste na penisie, był to dla mnie wstydliwy temat. I choć moja dziewczyna mówiła, że jej to nie przeszkadza, nie mogłem z nimi żyć. Odczuwałem ogormny dyskofort, zwłaszcza gdy dochodziło między nami do pieszczot, przez co nie czerpałem z nich przyjemności. Po jakimś czasie odkryłem, że można je usunąć. Szybko zdecydowałem się na zabieg w Osteomedzie w Krakowie, laserem CO2. Od tamtej pory - oczywiście po przejściu okresu rekowanlescencji - moje życie seksualne jest nie do poznania, dwa czuję się dużo pewniej a po trzecie estetycznie też niczego sobie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×