Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Operacja po wypadku komunikacyjnym


Gość Magdalena

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Mój chłopak miał niedawno wypadek. Został przygnieciony do ładowarki przez tira. Karetka podobno przyjechała natychmiastowo i bardzo długo stała na miejscu. Wypadek był o godzinie 15:40 lub 15:30, a moj chłopak trafil na stół o godzinie 19. Czy to jest normalne??Czy to tak powinno byc? Czy osoba z wypadku przygnieciona przez 15 ton czeka na izbie przyjęć na wyniki z badań? W sekcji napisali, że w środku miał wszystko poobrywane, ale tu rodzi się moje pytanie. Czy to możliwe żeby z ,,niczym,, w brzuchu normalnie żyl,chodził, mówił ?Podobno miał przebite płuco jednym z żeber, a skoro jest przebite, to krwotok następuje przez jame ustną prawdopodobnie, oderwany moczowód,pękniete jelito,złamane 3 żebra. Czy dało sie to uratować? Czy miał jakieś szanse na przeżycie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadaje Pani bardzo dużo pytań, na które niestety nie znając całego, szczegółowego przebiegu wydarzeń, badań dodatkowych laboratoryjnych i obrazowych, opisu zabiegu nie jestem w stanie odpowiedzieć. Najlepiej w tej sprawie porozmawiać z chirurgiem, który operował chłopaka. W czasie szoku związanego z urazem często ludzie wyglądają na całkiem normalnych mimo wielu śmiertelnych urazów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×