Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ćwiczenie napletka w gorącej wodzie


Gość Daniel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jakiś czas temu byłem u chirurga ze skierowaniem na stulejkę. Lekarz wziął mnie do osobnego pomieszczenia, kazał się położyc, po czym naciągnął napletek(nie wiem,czy go ściągnął, bo nie patrzyłem ale poczułem ból żołędzia, także częściowo chyba tak). Uznał,że to stulejka nie jest i że można to rozciwiczyc. Kazał naciągac napletek w gorącej wodzie i do widzenia. Tylko,że to niewiele dało. Robię to już od paru miesięcy, a zauważyłem jedynie nieznaczne rozluźnienie napletka, w związu z czym mogę nieco odsłonic żołądź(wcześniej niemozliwe). Co z tym dalej robic? Obędzie się bez zabiegu? Proszę o odpowiedź i z góry dziękuję. PS* Czytałem tematy o cwiczeniu napletka,ale nie znalazłem nigdzie takiego problemu jak mój (cwiczenia bez rezultatów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doba mówiąc jak na spowiedzi, to po jakichś 2 miesiącach zniechęciłem się marnymi rezultatami i ograniczyłem cwiczenia, był okres czasu,gdy całkowicie sobie darowałem. Ostatnio powróciłem do cwiczeń i sprawa wygląda tak,że przy ok. 4 próbie podczas kąpieli udaje mi się zsunąc napletek(a raczej ściągnąc, bo lekko nie jest) do połowy żołędzia. Jednocześnie przyszło mi do głowy, że z moim szczęściem to mogę miec przy okazji za krótkie wędzidełko, gdyż podczas cwiczeń pojawia się w pewnym momencie kłucie(możliwe,że to napletek ściska żołądź). Jak można rozpoznac za krótkie wędzidełko? Czy biorąc pod uwagę to, ile napletka mogę ściągnąc można powiedziec,że odnoszę spodziewane rezultaty? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można rozpoznac za krótkie wędzidełko? - jeśli w czasie ściągania napletka dochodzi do zginania się żołędzia w dół może to właśnie świadczyć o zbyt krótkim wędzidełku Czy biorąc pod uwagę to, ile napletka mogę ściągnąc można powiedziec,że odnoszę spodziewane rezultaty? - tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. Co do wędzidełka, to nie zaobserowałem wyginania się w dół podczas cwiczeń, jednakże mój penis jest już skrzywiony w dół(chyba to od sposobu noszenia go w bieliźnie,gdyż zawsze noszę go żołędziem w dół). Czy to może byc objaw? Dziękuję za pocieszającą odpowiedz i wracam do cwiczeń. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×