Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból penisa, trudności w ściąganiu napletka i biała wydzielina pod napletkiem


Gość Kamil

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 15 lat i mam pewien problem . Boli mnie nieraz zoladz penisa nieraz tzn. nie zawsze ale nie ma jakiejs reguły ze np. boli jak stoi czy cos . nieraz boli jak stoi nieraz nie . Co moze byc przyczyna . Dodam do tego jeszcze ze gdy stoi mi członek nie moge ciagnac skorki do konca ogolnie jakies dwa miesiace temu nie mogłem w ogole tego zrobic zaczełem nacaiagac skorke dwa miesiace temu to był moj pierwszy wytrysk. Mam tez pod naskorkiem cos białem jak by nie wiem jak to okreslic taka masc jak by biało czest wysowa sie na czubek zoledzia. Co mam robic aby sciagac skore do konca bez wzgleu czy członek stoi czy nie i co robic zeby nie bolało jak dotykam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radze isc do Chirurga *urologa* i powiedziec mu o calej sprawie. Moze to byc stulejka. Ja mialem kiedys takei cos ze w zwodzie nie moglem skorki do konca sciagnonc ale poszedłem do Chirurga i zrobil mi to na miejscu *) Troszke bolało , ale ja robilem to bez znieczulenia. A co do bialego czegos *] , zadbaj bardziej o higienę członka *D Mozesz tez stosowac cwiczenia obciągac sobie napletka pod gorącym prysznicem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście trzeba w tej sprawie udać się do urologa. On zadecyduje czy wystarczające jest leczenie zachowawcze czy też będzie to wymagało leczenia operacyjnego. Biała wydzielina pod napletkiem to mastka zbierająca się tam z powodu niemożności zdjęcia całkowitego napletka z żołędzia penisa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×