Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból jądra przy siedzeniu i pulsowanie jąder przed snem


Gość Adrian

Rekomendowane odpowiedzi

Ból ten był już we wakacje. Prawe jądro było troche bolejące, pachwina też. Byłem u lekarza USG niczego nie wykazało i po jakimś 2 tyg. przestało. Dużo siedzialem wtedy przed biurkiem. Mam 15 lat. W poniedziałek po świętach podczas kąpieli zaczęło mnie szczypać w członku ( nalała mi się troche woda do środka ale wątpie, że jest to przyczyną) i zaczęło pobolewać jądro. Szczypać przestało obecne (nieraz przetrzymuje mocz) ale nieraz delikatnie szczypie. Jądro nie boli mnie podczas chodzenia i ruchu. Podczas siedzenia boli jakby dół jądra prawego (tylko prawe) i jak wstaje to przez jakiś czas boli. Ból nie jest duży. Kiedy siedzę i rozciągam zgiętą nogę w prawą stronę boli mnie bardziej pachwina. Nieraz czuje pulsowanie jąder np. przed snem. Nie zauważyłem zmian w jądrze jest jakby trochę większe niż lewe. Mam też również takie kropki na penisie i worku to nie trądzik, nie boli i jest takie białawe trochę. Teraz również siedze nieraz 7h przed biurkiem. Codziennie doprowadzam się do porządku (kąpie miejsca intymne), majtki są luźne niedawno kupiłem nowe. Czy to jest coś poważnego? Jeśli o czymś zapomniałem, a należy o to zapytać to odpowiem. nieraz boli też trochę wyrostek (chyba to wyrostek) lub w tych okolicach Prawe jądro wydaje się być trochę niżej Bo gdy leżę prawe jądro jest prawie przy odbycie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi określić czy wszystko jest w porządku bez bezpośredniego badania. Jeśli jednak masz dolegliwości związane z jądrem radziłbym o tym problemie poinformować rodziców i udać się na kontrolę do urologa. Takie objawy mogą świadczyć o jakimś przewlekłym stanie zapalnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udałem się do lekarza w poniedziałek i zalecił mi buscopan ( 1 tabletka 3 razy dziennie) i jak nie przestanie to mam sie zgłosić. Ból jest na razie taki sam (jeśli chodzi o jądro) a trochę bardziej wyrostek. Pulsowanie jąder jest po oddaniu moczu i nieraz przed snem przez dłuższy czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×