Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Stosowanie maści Diprolene przy stulejce


Gość Damian

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry Mam takie pytanie a mianowicie, lekarz przepisał mi maść diprolene na rozciągniecie stulejki. Napletek schodzi z żołędzia w czasie spoczynku bezproblemowo za to podczas wzwodu napletek schodzi do rowka. Początek napletka jest tak ciasny ze trudno mi go odprowadzić całkowicie dalsza jego cześć jest dosyć lużna. Wygląda to podczas sciągania jak *słoik* tylna jego cześć jest luzna a przód zaciśnięty I mam pytanie czy ta maść stośować na cała powierzchnie napletka góra dól???? czy tylko na ta przednia cześć gdzie jest zdecydowany ucisk napletka. I czy po wsmarowaniu tej maśći(diprolene) i naciągnięciu napletka mogę go od razu odprowadzić na żolądż????. Jeszcze na dodatek ostatnio pod napletkiem pojawiły mi się czerwone plamki(dodam ze 3 tyg. temu miałem zabieg przedłużenia wędzidełka) czy te plamki mogą być powodem naciągania napletka??? Z góry dziękuje za pomoc, Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ta maść stośować na cała powierzchnie napletka góra dól? - tak na całą powierzchnię napletka I czy po wsmarowaniu tej maśći(diprolene) i naciągnięciu napletka mogę go od razu odprowadzić na żolądż? - tak, można czy te plamki mogą być powodem naciągania napletka? - myślę, że nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×