Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Półpierścień na penisie po ćwiczeniach rozciągających


Gość Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. mam 25 lat, w połowie długości mojego penisa, po lewej stronie pojawił się półpierścień biegnący poprzecznie niemal przez połowę obwodu członka. anomalia ta pojawiła się po ćwiczeniach rozciągających jakieś 2 tygodnie temu i utrzymuje się do dzisiaj, dodam iż w trakcie ćwiczeń nie doznałem żadnego bolesnego urazu w tym miejscu i zgrubienie to wogóle nie boli, miałem opuchnięty napletek ale opuchlizna ustąpiła i darowałem sobię już te ćwiczenia. podczas pełnej erekcji zgrubienie nie jest za bardzo widoczne ponieważ cały członek jest nabrzmiały lecz w momencie opadania członka, kiedy uchodzi krew z ciał jamistych robi się bardziej widoczna. Wydaje mi się że zawsze miałem lekką wypukłość w tym miejscu lecz teraz jest ona bardziej wypukła. Nie przeszkadza mi to za bardzo ponieważ nie deformuje ona aż tak bardzo profilu członka lecz chciałbym się dowiedzieć czy można zredukować to zgrubienie i czy nie powiększy się to w przyszłości. Dziękuje za ewentualne odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek przeczytaj mój post wcześniej o powiększeniu ciała jamistego na 99% masz to samo co ja ja mam identyczne objawy jak ty radze zrobić usg w pozycji stojącej i mam nadzieje że najdziesz lepszego urologa bo ja byłem u trzech i rozkładają racę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to masz to samo na 100% idź do urologa najlepiej prywatnie który robi na miejscu usg koszt wizyty i usg 100zł Koszt usg to zależy od 30 do 100zł tylko rób je na stojąco najlepiej po stosunku bo ja miałem robione 2 usg na leżąco i nic nie wykazały tu masz link do mojego prącia w opadzie http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b91e02534811364e.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm nie brzmi to zbyt optymistycznie ,mam nadzieje ze ktos wkoncu powie co i jak... a u mnie wygląda to dokładnie tak samo, muszę to koniecznie pokazać swojemu urologowi ciekawy jestem co powie. Ciekawy jestem co twój powie Tobie, jak będzie postęp w badaniu to się podziel uwagami. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×