Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból nadbrzusza i ciężkość w żołądku po jedzeniu przy diecie lekkostrawnej


Gość esa

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,mam 34 lata,w zeszłym roku z powodu długotrwałego bólu w nadbrzuszu miałam robioną gastroskopię, która wykazała tylko lekki stan zapalny błony śluzowej żołądka* przepisano mi gasec,nie pobierano wycinka na Helicobacter, nie kazano trzymać diety, jednak wkrótce dolegliwości ustąpiły,obecnie po ponad rocznej przerwie od miesiąca znów boli mnie w nadbrzuszu( czuję bardzo ociężały żołądek,szczególnie po jedzeniu,jem mało i lekkostrawnie w związku z tym,ale 2,góra trzy razy dziennie,gdyż nie czuję głodu,a nie chcę pchać na siłę,boli mnie też po lewej stronie oraz pod żebrami, oraz plecy,odcinek lędźwiowy,nie wymiotuję,ale często jest mi mdło),lekarz ogólny przepisał Lansoprazolum,nic mi nie pomaga, biorę już ponad tydzień,dostałam znów skierowanie na gastroskopię, na USG wszystko OK. W związku z tym mam pytanie,czy jest możliwe,że coś pominięto rok temu w gastroskopii( robiłam podobno w dobrym miejscu w Krakowie w przychodni prywatnej założonej przez prof.Popiela,czy np.nowotwór żołądka,może się rozwinąć w ciągu roku,bo tego boję się najbardziej,a wiem,że w moim wieku to też się zdarza.Bardzo proszę o jakąś radę, sugestię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja dokladnie mam to samo nawet ten sam wiek :) od roku bol dokuczajacy w nad brzuszu lekarze nie wiedza co to jest gASTROSKOPIA nic nie wykazala rowniez obawiam sie o najgorsze niestety mieszkam w Angli a tu opieka jet straszna rowniez nie wiem co ze soba zrobic ??? .....chcialbym jeszcze dodac ze cos bardzo mnie martwi mianwicie ze gdy nosze na rekach mojego pol rocznego syna po 5 minutach bardzo mnie boli w nadbrzuszu i musze syna odstawic :((( pozdraiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×