Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Niegojenie się rany po laparoskopii torbieli jajnika


Gość Justyna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam... Jest już 7tyg. po laparaskopi torbiela jajnika , wszystko przebiegło ok rany w pachwinach zagoiły się szybko , ale raną koło pępka było od początku coś nie tak , dłużej miałam szwy bo się tak tam ``ślimaczyło ``taki był maziowaty wyciek . Potem może na 4-6 dni zasuszyło się ,szwy zdjęto mi i po jakiś 4-5 dniach zaczęło się od nowa ślimaczenie , ropa pojawił się pęcherzyk potem pękł wyciekła ropa . Teraz się trochę ślimaczy i lekko polatuje krew , i mam wrażenie że mam taką żywą tkankę na wierzchu . Jest to dla mnie bardzo uciążliwe i trochę mnie pobolewa. Byłam u mojego ginek.. prawie 2-tyg temu i powiedział że jeszcze z 2-tyg i się zagoi ale one już mijają i nic lepiej nie jest. Proszę o poradę czy coś się może dziać tam złego że tak się to paprze... Dodam że bardzo o to dbam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jeszcze w tej sprawie byłoby skonsultować się z chirurgiem. Być może doszło do zakażenie rany okolicy pępka co właśnie przejawia się wyciekiem z rany i powolnym gojeniem. Być może konieczne okaże się zastosowanie antybiotykoterapii miejscowej i/lub ogólnej. Może trzeba będzie wykonać posiew z rany na badanie mikrobiologiczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość burberry shawl

Las personas que deseen asociarse a la Cooperativa JUAN XXIII, R.L. deben cumplir con burberry shawl http://www.corolis.co.uk/burberry-shawls-c-12/burberry-check-shawls-light-red-p-80.html los siguientes requisitos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×