Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Pękająca skóra obok wędzidełka przy ściąganiu napletka po plastyce wędzidełka


Gość Paweł

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko było w 100% sprawne aż zauważyłem że Od 4 miesięcy miałem problem przy zdejmowaniu skórki z napletka i odczuwam ból.Bolało tylko przy wzwodzie jak ściągałem skórkę przy samym końcu tak jakby linkę zawiązał,bardzo naciągało skóre i przy mocniejszym pociągnięciu pękało wiązadełko.Udałem się do doktora dziecięcego ponieważ nie miałem jeszcze 18-stu lat.Przyjęła mnie pani doktor uznała że należy skrócić wiązadełko, wykonała zabieg wszystko się zagoiło a problem nadal był taki sam nic to nie dało:( Udałem się potem do Urologa wykonał następny zabieg przeciął skórę na napletku na środku to pomogło ale nie do końca.Skóra u dołu obok wiązadełka czasami pęka to przez to że wycięto wcześniej Wiązadełko i trochę go skrócono a podobno to nie było konieczne proszę o odpowiedz. Jeszcze jedno przy wzwodzie skóra nie chce się trzymać jak dawniej na napletku jest teraz trochę szersza ale z tym to chyba się już nie da nic zrobić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi określić bez bezpośredniego badania jaka w chwili obecnej jest przyczyna tych problemów. Niestety może okazać się, że ostatecznym sposobem rozwiązania tych problemów może być tylko całkowite obrzezanie. Proszę ponownie udać się na konsultację w tej sprawie do urologa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×