Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Dziwne zachowanie i drętwienie jąder po dźwiganiu


Gość michał

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam 27 lat i od jakiegos czasu dziwne uczucie jak by sie mi jadra powiększyły.Jak leże na boku to mi przeszkadzają jak stoje lewe wisi niżej od prawego ale jak złącze nogi to jedno sie chowa za uda.Byłem u lekarza dodałem fakt że boli mnie jeszcze dół brzucha i że miałem przygode z dzwiganiem jakieś tydzień przed wykryciem objawów.Stwierdził że może to być z wysiłku i tu moje pierwsze pytanie czy może tak być?nie jest to jakiś silny ból ale uczucie drętwienia.Z pożyciem było wszystko dobrze aż mnie żona nie ugryzła w penia wystapił siniak i od tego czasu w stanie wzwodu jak naciągne skóre to penis w połowie jest tak jak by ścisniety.Naciaganie idzie ciężko ale da się to zrobic tyle że nie jest to typowe i dziwnie wygląda jak bym sobie ścisnął go czymś.W stanie spoczynku konieć skóry ma taki białawy kolor i w tym miejscu w stanie wzwodu dochodzi do ścisku co to może byc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stwierdził że może to być z wysiłku i tu moje pierwsze pytanie czy może tak być? - tak może to być związane z przeciążeniem mięśni przyczepiających się w okolicę pachwiny W stanie spoczynku konieć skóry ma taki białawy kolor i w tym miejscu w stanie wzwodu dochodzi do ścisku co to może byc? - trudno mi określić bez bezpośredniego badania, może to jakieś zwężenie np. pierścienia napletka, jeśli sprawia panu to kłopoty radziłbym z tym problemem udać się do urologa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×