Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Okres leczenia i profilaktyka zapalenia jądra


Gość Andrzej

Rekomendowane odpowiedzi

Jak długo można odczuwać zapalenie jądra? mam wodonercze lewej nerki co skutkuje czestomoczem i czestymi zakażeniami moczu. miałem 4m-c temu ból lewego jadra zrobiono mi usg jader i lekarz powidził ze wszystko jest ok być moze zrobił sie lekki stan zapalny dał mi jakies leki i po 3 dniach była znaczna poprawa został tylko taki dyskomfort , trwał ze 4-5 tygodni i przeszło całkowicie ostatnio znowu miałem zakazenie moczu i teraz dostałem bol w prawym jadrze identyczne objawy jak w lewym troche napuchniete powiekszone jakby ciut zaczerwienione dostałem antybiotyk i po 2 dniach przeszło został dyskomfort bolesnośc troche przy gwałtownym poruszeniu np bieganiu ale minimalna co mam robić to musi też trwać tak jak w lewym 4-5tyg?? zanim przestanie całkowicie boleć? co robić zeby nie doszło juz wiecej do zapalenia jadra jak tego uniknąć bo na operacje plastyke wodonercza nerki lewej mam dopiero za 2 miesiące (mam 22lata).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak długo można odczuwać zapalenie jądra? - różnie to bywa u różnych osób, jeśli zapalenie przejdzie w stan przewlekły czasami dolegliwości mogą utrzymywać się miesiącami co mam robić to musi też trwać tak jak w lewym 4-5tyg?zanim przestanie całkowicie boleć? - być może tyle to potrwa, ale nie da się tego konkretnie określić co robić zeby nie doszło juz wiecej do zapalenia jadra - niestety powodem zapaleń jąder jest właśnie wodonercze z okresowymi zakażeniami układu moczowego co drogami zstępującymi doprowadza do okresowych zapaleń jąder, po zabiegu plastyki zapewne moczowodu takie stany zapalne jąder nie powinny już występować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×