Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Za dużo skóry na penisie, kaszak na penisie i skrzywienie prącia


Gość Cyprian

Rekomendowane odpowiedzi

A więc mam 3 Problemy z Penisem a Mam DOPIERO 14 LAT. A więc 1 problem to nadmiar skóry gdy jest normalny to mi zwisa skora a przy wzwodze nie moge odkryc tzw.Grzybka bo to bardzo boli.2 Problem to niby kasztak taki pryszcz mi sie w nocy pojawil czy to normalne czy mam gdzies isc a wstydze sie mamie powiedziec ... . 3 Problem to krzywy penis ale to niby nie przeszkadza prosze o ODP. *MĄDRE*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 problem to nadmiar skóry gdy jest normalny to mi zwisa skora a przy wzwodze nie moge odkryc tzw.Grzybka bo to bardzo boli. - takie objawy mogą wskazywać na zbyt wąski pierścień napletka co niestety może wymagać korekcji chirurgicznej, radzę o tym problemie powiedzieć rodzicom i udać się na konsultację do urologa 2 Problem to niby kasztak taki pryszcz mi sie w nocy pojawil czy to normalne czy mam gdzies isc a wstydze sie mamie powiedziec .. - taka zmiana to zapewne zaczopowany gruczoł łojowy w stanie zapalnym, nie wymaga taki stan leczenia, należyta higiena tej okolicy powinna w przeciągu kilku dni doprowadzić do wycofanie się takiej zmiany 3 Problem to krzywy penis ale to niby nie przeszkadza - wszystko zależy od tego jak bardzo jest krzywy ten penis, niewielkie skrzywienie nie wymaga żadnej interwencji, najlepiej, aby rzeczywiście Twojego penisa zobaczył urolog

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×