Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Powiększone najądrze bez bólu i zaczerwienione ujście cewki moczowej


Gość dada

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie dawno bolał mnie pęcherz i dość często oddawałem mocz. Brałem antybiotyk Cipronex i Furagin. Wszystko się ustabilizowało. Po antybiotykoterapi zaczeło mnie lekko pobolewać prawe jądro(ze trzy dni) i zauważyłem że mam powiększone prawe najądrze. Na dodatek wydaje mi się że mam zapalenie cewki moczowej ponieważ ujście cewki jest zaczerwienione. Niepokoi mnie to powiększone najądrze. Nie odczówam bólu i nie gorączkuje. Jedynie czuje mały dyskomfortale i prawe jądro wisi niżej niż lewe jest tak jakby cięższe ale mi to nie przeszkadza. Poszedłem do lekarza rodzinnego to dostałem skierowanie do urologa i na badanie moczu. Oczywiście lekarz nie oglądał wyników bo nie miał czasu i powiedział że urolog sie już tym zajmie. Zapytałem klientke w labolatorium czy coś może mi powiedzieć o tych wynikach. Stwierdziła że nie są najgorsze. Wyczytałem tam jakieś bakterie i śluzy. Może ktoś miał taki sam problem i mi ktoś coś podpowie na ten temat. Być może jak brałem ten antybiotyk to miałem zapalenie najądrza i teraz mi tak pozostało. Do wizyty u urologa pozostało jeszcze tydzień a ja umieram ze strachu bo sie naczytałem na temat nowotworów itp. Dodam jeszcze że od czasu do czasu boli mnie prawe i lewe podbrzusze ale strasznie żadko i na dodatek wieczorem. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi określić czym może być spowodowane to powiększenia najądrza bez bezpośredniego badania. Dopiero urolog po badaniu zapewne wyjaśni przyczynę takiego powiększenia. Być może powodem powiększenia najądrza jest sprawa całkiem niezależna od zakażenia układu moczowego. Może to być np. jakaś torbiel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×