Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Jasne plamki i złuszczanie skóry na penisie


Gość Tomasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam 18 lat. Około 2 tyg temu pojawiły się u mnie dziwne zmiany skórne na penisie. Początkowo były to lekko jaśniejsze plamki (średnicy paru mm). pare dni temu jedna plamka zaczęła znikać a na większej zrobiło się zaczerwienienie (jakby przekrwione lub pękł ten obszar). Dzisiaj z kolei zaczęło się złuszczać. Miejsce zmian nie swędzi, nie boli jednak jest dla mnie bardzo podejrzane. Współżyję, zatem zdrowie jest obu stron jest dla mnie niezwykle ważne. Jestem pierwszym partnerem (życiowym jak i seksualnym) mojej kobiety, zatem nie spodziewałbym się u niej żadnych chorób. Czasami propagujemy stosunki bez zabezpieczeń. Przy okazji pragnę zwrócić uwagę, że oprócz normalnego seksu, 3-5 tygodni temu rozpocząłem stosunki analne. Po drugim razie nie było żadnej reakcji, Natomiast pare godzin pozniej postanowiłem umyć ręce i penisa mydłem z toalety (wieczorem zrobiły mi się czerwone kropki na żołędziu, wykąpałem się i na drugi dzień zniknęło). Nie wiem czy ma to coś do rzeczy, nie mniej jednak wolałem o tym wspomnieć. Zamieszczam zdjęcia, dzięki którym mogę pokazać zmiany skórne: http://img219.imageshack.us/gal.php?g=201012123151.jpg Nie wiem czy ma to jakieś istotne znaczenie, ale na udzie - tuż obok genitalii - robią mi się czerwone plamy, o zmienionej strukturze. Miejsca intymne golę, więc myślałem, że jest to po prostu podrażnienie, dlatego mnie swędzi. Trwa to jakiś miesiąc. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź kompetentnej osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radziłbym w tej sprawie jeszcze skonsultować się z dermatologiem. Takie zmiany mogą mieć podłoże zakażenia grzybiczego lub też jakiejś reakcji alergicznej (może na środki piorące lub higieniczne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×