Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Mniejszy penis we wzwodzie po obrzezaniu


Gość Marek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Dwa tygodnie temu byłem obrzezany. Po około czterech godzinach trafiłem do szpitala, ponieważ pękło mi jakieś naczynko i penis spuchł do wymiarów piłki tenisowej. Miałem ponownie jakiś zabieg zszywania tego naczynka. Po dwóch dniach pobytu w szpitalu zostałem wypisany do domu. Teraz, gdy minęły już 2 tygodnie od zabiegu wydaje się, iż wszystko goi się poprawnie, ale mam problem. Penis podczas spoczynku ma około 5cm (przed zabiegiem miał więcej). Penis podczas wzwodu ma tylko 9 cm, jest sztywny ale ma tylko 9 cm maksymalnie (mierzone linijką). Zamiast się wydłużać to staje się grubszy na dole, tj. przy jądrach. Przed zabiegiem długość penisa wynosiła 15 cm, dlatego boje się, że zostało przerwane np. ciało jamiste. Złamanie penisa to nie jest. Co mi może być ? Bardzo proszę o pomoc, ponieważ jestem bardzo załamany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi odpowiedzieć nie badając bezpośrednio Pana i nie wiedząc dokładnie jakiego typu był wykonany drugi zabieg (opis zabiegu). Jeśli ma Pan wątpliwości na pewno trzeba w tej sprawie skonsultować się z urologiem, który Pana operował. Wątpię, że doszło do jakiegokolwiek naruszenia ciał jamistych w czasie tych zabiegów. To raczej niemożliwe. Może to tylko przejściowy stan tych zabiegach i powoli wszystko wróci do normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Dziękuję za odpowiedź. Lekarz prowadząca powiedziała, że potrzeba czasu, żeby wszystko doszło do normy i że nie ma możliwości, że uszkodzone zostało ciało jamiste. Jeszcze raz dziękuję. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×