Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból kręgosłupa w odcinku piersiowym, ból w klatce piersiowej, zawroty i bóle głowy


Gość Emilia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od pewnego czasu a właściwie od prawie ponad roku mam bóle kręgosłupa i klatki piersiowej. Uczucie jakby ciągnienia kręgosłupa, towarzyszą temu bóle i zawroty głowy utrudniające mi życie codzienne :( Dokucza mi również światłowstręt i zaburzenia widzenia. Towarzyszą temu również tak jakby kołatania serca. Jestem osobą bardzo nerwową i coraz częściej mnie ten problem dobija. Byłam u neurologa , zrobiłam rezonans głowy. Nie wykazał nieprawidłowości. Dodam że jestem młodą ,mamą 2 letniej córeczki. Zastanawiam się co mi dolega , gdyż bardzo często dokuczają mi te objawy. Ze względu na zawroty głowy zrezygnowałam z jazdy samochodem. Nie wiem do jakiego lekarza mam się zwrócić z tym problemem :( Proszę o pomoc :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba pogłębić diagnostykę tego problemu myślę, że o wykonanie RTG odcinka szyjnego kręgosłupa i odcinka piersiowego, klatki piersiowej być może trzeba wykonać USG Doppler naczyń szyjnych, skonsultować się z laryngologiem, kardiologiem. Gdy wykluczy się podłoże organiczne Pani dolegliwości to objawy zapewne są związane z nerwicą (konsultacja psychiatryczna). O odpowiednim postępowaniu powinien decydować Pani lekarz rodzinny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam to samo i nie daje sobie z tym rady,ciężko mi robić co kolwiek,niby mam zdjagnozowaną nerwicę ale ciągle myślę że to coś bardziej poważnego i chodzę od lekarza do lekarza teraz wybieram się do neurologa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×