Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Tępy ból brzucha i śluz z krwią w stolcu


Gość marek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 33 lata moj problem polega na tym ze od 4 miesiecy mam tęmpy bol brzucha ,uczucie wzdecia ,dyskomfortu,ucisku,czasam lekkie klucie , towarzysza caly czas,jedynie podczas snu jest ok.Do tego wydalam duzo ilosc gazow, i czasami w kale pojawia sie sluz z krwia a czasami sam sluz z krwia nieraz w trakcie wydalania gazow, zazywalem lek nolplaza ale niestety zadnej poprawy nie bylo,teraz zazywam polprazol i tribux i nie ma nadal zadnej poprawy,,,prosil bym o opinie i jakie badania byly by wskazane,co te objawy moga oznaczac???dodam tylko ze do tej pory mialem wykonana morfologie i leki ktore zazywalem przepisal kekarz rodzinny, przy ostatniej wizycie wspomnial cos o kolonoskopi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Badanie dość często wykonywane jest w warunkach szpitalnych - wtedy można zastosować odpowiednie leki przeciwbólowe i rozkurczowe zmniejszające dolegliwości. W warunkach ambulatoryjnych nie stosuje się takich środków, więc samo badanie może wywoływać dolegliwości bólowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak wyglada bol porodowy ale przypuszczam ze bardzo musi bolec ,ale o kolonoskopi slyszalem rozne opinie ze jednych boli innych prawie nie jedynie odczuwaja dyskomfort.Nie wiem od czego to zalezy moze od stanu chorobowego i ukladu jelit,niestety nie pocieszylas mnie swoja wypowiedzia ale chyba bede zmuszony isc na to badanie bo dolegliwosci nadal sie utrzymuja choc przyznam ze bardzo sie boje tego ibadania i wyniku ,jesli mogla bys napisac i podzielic sie jakie mialas dolegliwosci i jaki byl wynik badania i czy wszystko jest juz ok, lub inne osoby z podobnymi dolegliwosciami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety jeszcze nie ,bo mialem problemy rodzinne,po ciezkiej chorobie zmarł mi tata,i przełozylem to badanie dopiero na kwiecien, choc lekarz zmienił zdanie i w pierszej kolejnosci mam wykonac gastroskopie potem kolonoskopie,gastroskopia 19 kwiecien tydzien pozniej kolonoskopia, nadal bardzo sie boje bo dolegliwosci nadal nie ustapiły, było 2 tygodnie poprawy ale znowu to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×