Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Torbiel środkowa szyi a trudności z oddychaniem


Gość Karolina

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Karolina

Witam,czy jeśli mam torbiel środkową szyi to mogą pojawić się trudności z oddychaniem?Torbiel zauważyłam ok 9 miesięcy temu przypominała jabłko Adama i trochę mnie to zaniepokoiło,udałam się wiec do lekarza po czym dostałam skierowanie do poradni laryngologicznej i endokrynologicznej. Terminy były długie więc musiałam czekać,lecz gdy zaczęłam pluć krwią z przełyku pojechałam na pogotowie gdzie dostałam skierowanie na oddział laryngologiczny, miałam zrobione usg i biopsje gdzie wykazało 3 torbiele w okolicy tarczycy bez zmian nowotworowych. W ciągu ostatnich 2 miesięcy pojawiły się trudności z oddychaniem. Czy to może byś skutkiem tego ze mam te torbiele? Dodam jeszcze ze termin operacji mam wyznaczony na 17 lutego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,w zeszłym roku w lipcu mojemu 7 letniemu synkowi usunieto ta cholerna torbiel ale od tego czasu co kilka miesiecy robi mu sie w tym miejscu ropiejace paskudztwo,na poczatku pomagał antybiotyk,teraz tez jest po antybiotyku i smarujemy to mascia,zmniejszyło sie ale nie znika,lekarz twierdzi ze to nic powaznego ale przeciez ile mozna...miał ktos moze podobne problemy z tym paskudztwem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Ja miałam torbiel na szyi. Operacje miałam 8 miesięcy temu i nic się z tym nie dzieje ale niestety sa dni kiedy jestem zmęczona osłabiona ciężko mi się oddycha i mam zawroty głowy takie delikatne i trwają tak około 5 dni. Kiedyś miałam silniejsze te dolegliwości ale zauważyłam że z biegiem czasu sa coraz słabsze. Widocznie trzeba czekać jeden lekarz mi powiedział że wszystko po operacji powinno się zregenerować w ciągu roku:) pozdrawiam i życzę zdrowia dla syna:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×