Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Podrażnienie żołędzia penisa z krwawieniem i zaburzenia erekcji


Gość Marek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 18 lat. Jakieś 2-3 miesiące temu wydarzył mi się bardzo nieprzyjemny wypadek. Po masturbacji asekurowałem się chusteczką włożoną do spodnii, którą potem przypadkiem nagle zerwałem z prącia tuż przed oddaniem moczu. Podczas oddawania moczu poleciała mi krew z naderwanego miejsca (jak sądzę gdzieś u ujścia cewki. nasieniowodu-lekko w głąb)* dodatkowo powstała zaczerwienione miejsce na powierzchni prącia. Tydzień temu penis zaczął mnie szczypać, przestałem go czuć, mam problem z erekcją(a przy niej czuje dyskomfort, szczypanie), a w przypadku orgazmu sperma musi się niejako przeciskać i w konsekwencji wyplywa, czemu nie towarzyszy żadna wręcz przyjemność. Dodam, że od dłuższego czasu nie współżyłem więc wykluczam możliwośc kiły itd. Proszę o pomoc, czy konieczny jest lekarz? Co zrobić prócz wizyty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie doszło do naderwania wędzidełka napletka. Konsekwencją tego może być trudno gojąca się rana z dolegliwościami jakie Pan opisuje powyżej. W chwili obecnej doraźnie można wykonać jakieś okłady na Rivanolu i skonsultować się w tej sprawie z urologiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wędzidełko jest w porządku* rana jest u wylotu nasienio/moczowodu (ale jest niewidoczna) i to ona mnie najbardziej martwi, bo to ona czasem przeraźliwie kłuje. Z urologiem się skonsutuję. Czy są możliwe jakies powiklania/czy da się to w calości wyleczyć by powrócić do stanu sprzed wypadku?-cóż by to wtedy było? z góry dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×