Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Odchudzanie po usunięciu pęcherzyka żółciowego


Gość kaha_22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam 30 lat ,jestem mamą dwóch chłopców.Dokładnie dwa lata temu miałam usuwany woreczek ż.,metodą laparoskopową.Gdyz miałam silne ataki przez kamienie,miałam ich 21 i były bardzo drobne kuleczki.Po 4 miesiacach od operacji zaszłam w ciaze wazyłam wtedy 70kg,przy wzroscie 168cm.Dodam ze przed operacja schudłam 25 kilo w 4 miesiace......Wczasie ciazy przytyłam znowu b.duzo .Waga 95kg.Urodziłam i waga mi staneła na 85 kilo.....Przyjmuje od miesiąca tabletki wspomagające Alle,i zaczełam ćwiczyć,ale waga nic nie spada,wręcz przeciwnie wydaje mi sie że mój brzuch ktoś napompował powietrzem,i zaczeło mnie pobolewać w okolicy gdzie kiedyś był woreczek,wątroba i prawa nerka. 1)Pytanie czy coś sie złego dzieje w moim brzuchu? 2)Czy mozna sie odchudzać bez woreczka żółciowego ? 3)Dlaczego tak cięzko mi schudnąć ? 4)Jaką diete powinnam stosowac żeby mnie nie bolały nerki i wątroba? Bo czuje że one juz nie lubią moich diet i ćwiczeń.Proszę o wyrozumiałość i o dobre rady.Pozdrawiam.Kasia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1)Pytanie czy coś sie złego dzieje w moim brzuchu? - wątpię, niestety taka jest Pani przemiana materii 2)Czy mozna sie odchudzać bez woreczka żółciowego ? - tak, oczywiście, wręcz powinno być to łatwiejsze 3)Dlaczego tak cięzko mi schudnąć ? - może źle ma Pani dobraną dietę, złe ćwiczenia 4)Jaką diete powinnam stosowac żeby mnie nie bolały nerki i wątroba? - najlepiej w tej sprawie byłoby skonsultować się z dietetykiem, on zaleci odpowiednią dietę co do Pani stanu klinicznego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×