Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Operacja torebki stawowej przy bólu w kostce po skręceniu


Gość Jarek

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa wygląda następujaco. Wiele razy miałem już skręconą prawa kostkę. Jak wiadomo już po pierwszym takim urazie, kostka jest dużo bardziej narażona na kontuzje. Odczuwam ból nawet przy dłuższym truchcie(15min). Mimo że okres rekonwalescencji już dawno minął, kostka jest na tyle słaba, że nawet na nierównym terenie (np. na kamieniu) mogę sobie ją skutecznie skręcić. Chciałbym się dowiedzieć czy warto zrobić operacje torebki stawowej, jakie są negatywne strony takiej operacji, do czego może prowadzić jeśli operacja się powiedzie i jakie są mniej wiecej szacowane koszta takiej operacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się dowiedzieć czy warto zrobić operacje torebki stawowej - o tym musi zadecydować prowadzący ortopeda po analizie całej historii chorobowej, ja nie podejmie się w takim przypadku doradztwa w tym względzie, decyzję musi podjąć lekarz, który Pana najlepiej w tym względzie zna jakie są negatywne strony takiej operacji, - trzeba wiedzieć, że taka operacja jest bardzo skomplikowana i może wcale nie przynieść efektu (nie ma 100% gwarancji) do czego może prowadzić jeśli operacja się powiedzie - jeśli się powiedzie to ma Pan szansę na to, że niegdy już zwichnięcia nie wystąpią i jakie są mniej wiecej szacowane koszta takiej operacji. - w warunkach prywatnych około 3-4 tysięcy zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×