Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Biegunka, bezsenność, ból brzucha i apatia a IBS


Gość Jan

Rekomendowane odpowiedzi

Moje problemy zaczęły się dokładnie jakoś końcem września a zaczęło się od ucisku na szyi który trwał jakieś 14 dni po tym to ustąpiło ale pojawiły się inne objawy takie jak biegunka w trakcie tych objawów miałem straszne problemy ze snem bywały momenty że nie mogłem długo zasnąć albo budziłem się kilka krotnie w nocy do tego dziwne kołatanie serca co bardzo mnie niepokoiło czasami myślałem że zemdleje ten stan utrzymywał się też przez jakieś 2 tygodnie, później zaczeły się problemy z układałem pokarmowym bóle w nadbrzuszu pod brzuchem z boku a czasami nawet z tył. Cały czas kontrolowałem swoją temperaturę ciała w obawie przed wysoką gorączką. Dodam że miałem 37-37,2 teraz już nie mierze bo nie chce sie dodatkowo denerwować Moich problemów nie było końca najgorsze co mi się przytrafiło to apatia to było straszne nie czułem się sobą miałem ciągle podkrążone oczy chodziłem jak pijany nie mogłem wysiedzieć na zajęciach była to męczarnia zaczołem zażywać żeń szeń co mi pomogło. Biegunki nie ustąpiły zmieniła się tylko konsystencja raz papkowata raz twarda. Bóle w brzuchu po jedzeniu a czasami nawet jak nic nie jadłem burczenie przelewanie. Bóle nawet z tył promieniujące aż do pleców. Miałem robioną gastroskopie OB, Morfologie badania na cukier pasożyty USG. Wszystko ok. No i co najważniejsze mam ciągłe nudności nasilają się jak gdzieś jadę autobusem. Lepiej mi jest na świeżym powietrzu. Boje się że to może być nowotwór jelit albo coś z nimi nie tak do poradni gastrologicznej mam skierowanie dopiero na 20 stycznia nie wiem co robić. Proszę o jakąś radę. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi Pana zbadać gastroenterolog i to on podejmie decyzję co do dalszego sposobu postępowania. Objawy jakie Pan opisuje mogą mieć podłoże psychogenne np. na podłożu depresyjnym. Jednak, aby to stwierdzić trzeba wykluczyć przyczyny organiczne choroby np. zapalenie jelita grubego. Dlatego zapewne będzie konieczne wykonanie kolonoskopii i być może także gastroskopii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×