Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Swędząca pokrzywka na karku, duszności i suchość w ustach


Gość Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Od 2 dni mam na karku cos w rodzaju poparzenia przez pokrzywe. Po lekkim podrapaniu lekko mnie to swedzi przez jakis czas. Najpierw zauwazylem ze jest mi duszno i mialem od 2 dni bardzo sucho w ustach mimo ze wypijalem hektolitry wody to nadal mialem sucho i do tego zauwazylem ta pokrzywke (krostki czy cos podobnego, z lekkim przebarwieniem na czerwono) Niewiem czy to ma znaczenie ale kilka dni temu mialem 2 duze pryszcze na posladku ale je wycisnolem i sie zagoilo. Goraczki niemam ale czuje sie jakos nieswojo. Caly weekend bede w pracy. Czy mi to samo przejdzie czy jednak moze isc z tym w poniedzialek do lekarza. Przy tej dusznosci mam tez przyspieszone bicie serca i ztego ppododu tez od 2 dni prezez noc przesypiam moze 3 godziny, niemoge zasnac a jak zasne to po 20-30min sie budze i troche mnie to niepokoi. Z góry dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej te objawy nie wskazują na jakąś ewidentną chorobę. Może to jakieś uogólnione zakażenie wirusowe, może jest Pan w jakimś stresie. Jeśli te dolegliwości samoistnie nie ustąpią w przeciągu 2-3 dni radzę w tej sprawie skonsultować się bezpośrednio z lekarzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×