Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból pachwiny przy kichaniu po zabiegu przepukliny pachwinowej i założeniu siatki


Gość Krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry Panie doktorze jestem prawie 3 miesiące po zabiegu przepukliny pachwinowej prawostronnej z użyciem siatki.2-tygodnie temu wróciłem do gry w piłkę nożną.Ostatnio się przeziębiłem no i zacząłem kichać, podczas kichania odczuwam w miejscu siatki dyskomfort,ból delikatny trudno to określić, krótko mówiąc czuje to miejsce, czy to normalne po tak długim czasie od zabiegu??Tak samo takie dziwne pobolewanie odczuwam podczas kopania mocno piłki prawą nogą.Podczas napinania mięśni brzucha (brzuszki) wszystko jest w porządku.Nie chce panikować,ale takie pobolewania zaczęły się od momentu gry w piłkę,czy mogło dojść do wznowy przepukliny??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to normalne po tak długim czasie od zabiegu? - czasami takie dolegliwości mogą jeszcze pojawiać się nawet i do roku po zabiegu na skutek jeszcze wrastania się siatki, dostosowywania się szwów, ich powolnego wchłaniania, adoptowania się tkanek czy mogło dojść do wznowy przepukliny? - jeśli nie wyczuwa Pan sobie w tym miejscu guza to jest to bardzo mało prawdopodobne, ale radziłbym, aby kontrolnie zbadał Pana w tej sprawie bezpośrednio chirurg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×