Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Rozstępy przy częstym tyciu i utracie wagi


Gość OP123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Chcialam skonsultowac z Wami pewien problem, ktory dotyczy mojej osoby. Jestem bardzo mloda dziewczyna (20 l.), a moje cialo szpeca okropne rozstepy! Od zawsze mialam tendencje zarowno do szybkiego zrzucania, jak i przybierania na wadze. Jednak pare miesiecy temu przytylam az ponad swoja norme, jeszcze nigdy nie doprowadzilam sie do takiego stanu. Teraz ponownie spadlam na wadze, jednak pozostala mi ta niewesola *pamiatka*. Rozstepy wystepuja u mnie na ramionach, wewnetrznej stronie ud, a takze w okolicach piersi i podbrzusza. Wiem, ze nie pozbede sie ich w naturalny sposob, a w moim wieku tak wygladajace cialo to poprostu wstyd. Chcielismy sie z chlopakiem wybrac na wakacje nad morze, ale w tym wypadku nie wyobrazam sobie pokazania sie na plazy w stroju kapielowym! Chcialam wiec zapytac czy istnieja zabiegi likwidujace rozstepy. Jezeli tak, to gdzie mozna taki zabieg w Polsce wykonac i jaki jest mniej wiecej koszt? Czy ktos z Panstwa przechodzil taki zabieg? Uprzejmie prosze o podzielenie sie ze mna Waszymi doswiadczeniami dotyczacymi tego zabiegu (mam na mysli czy taki zabieg pomogl, czy efekt jest satysfakcjonujacy, jakie bylo Wasze samopoczucie *po wszystkim*). Z gory dziekuje. Pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

je też mam 20 lat i też męczę się z tym dziadowstwem nic n ie pomaga a zabiegi są polegają na wycięciu skóry z rozstępami po czym zostają blizny a rozstępy i tak mogą wrócić a aki koszt to nie wiem ja już też jstem tym załamana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×