Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból jądra przy wodonerczu i kamieniach w nerce


Gość Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

WItam mam dosyć duze wodonercze w lewej nerce i zrobiło sie tam też kilka kamieni do 6mm ktore wykryto umnie 4 miesiące temu stwierdzono zwężenie podmiedniczkowe moczowodu i jestem zapisany na operacje za 2 miesiące na plastyke tego moczowodu. Wszystko wyszło przez przypadek a więc bolało mnie lewe jądro poszłem na usg jąder i lekarz powiedział ze z jądrami jest ok niema zadnych guzów itp. to sie ucieszyłem ale zrobiono mi potem usg jamy brzusznej i wykryto własnie to wodonercze ta wade nerki wrodzoną jestem po urografi i wszystko sie potwierdziło wodonercze lewostronne teraz jakby ból minął z lewego jadra a pojawił się w prawym taki dyskomfort pobolewanie i czy to jest spowodowane od tego wodonercza? pobolewaja mnie tez z tyłu plecy jak byłem u urologa to powidził ze ten bol jadra to od tego wodonercza ale w tedy to było lewe jądro a teraz prawe pobolewa. W dotyku jadra nie bola nie wyczuwam zadnych guzków. podczas siedzenie tez nie boli tylko jak chodze to taki dyskomfort jest aha gdy sie wysikam to wtedy to na chwile ustaje, mam takze czestomocz ostatnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej ból prawego jądra nie ma nic wspólnego z wodonerczem lewej nerki chyba, że wodonercze jest bardzo duże i przechodzi na drugą stronę ciała. Taki dyskomfort może być spowodowany np. niewielkim stanem zapalnym jądra lub np. żylakami powrózka nasiennego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie mysle że to jakis niewielki stan zapalny bo w moczu miałem bakterie i moze zakażenie zeszło do jądra? dostałem antybiotyk od lekarza i juz na drugi dzień przeszło teraz tylko czuję tak delikatnie taki dyskomfort a czasami jest juz wogole ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×