Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Dziwny ból żołędzia po zakrzepowym zapaleniu żył


Gość Renesaga

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od okolo 3 tyg moze troche dluzej, wystapilo u mnie zakrzepowe zapalenie zyl zaraz pod zoledziem (gorna czesc pracia). Przyjmowalem Detralex, Clexane i Cipronex (leki byly na tydzien czau) Obrzek sie zmniejszyl, ale doszedl nowy symptom. Tepy od czasu do czasu bol i uczucie dyskomfortu w obrecie zoledzia. Czy jest to powiazane z zapalaniem zyl? Nie boli mnie przy dotyku. Raczej ma to forme napadowej (niezbyt bolesne ale uciazliwe fizycznie i tym bardziej psychicznie) Nie aktywny seksualnie od roku. Zakrzepowe zapalenie zyl powierzchownych w praciu, miedzy rowkiem a zoledziem. Zylka nadal obrzmiala (w dotyku jak sznurek koralikow) Lekarz twierdzi ze z tym to juz sie nie da nic zrobic bo niby wedlug niego sie zrobil jakis zarost wewnatrz (?!?!!?!?) Przepisal mi masc jakas przeciw zapaleniom. Masc borowinowa jesli mine pamiec nie myli. Wiec to juz druga wizyta u tego samego lekarza. Kasa ucieka a mnie to zaczelo bolec. Rok temu mialem to samo ale leki ktore bralem pomogly. Pytanie. Co teraz? Chirurg? Inne leki? Czy to juz tak bedzie mnie bolec i bede skazany na dyskomfort psychiczno fizyczny do konca zycia poniewarz lekarze w PL biora kase i jak on samo mowi *Panie ja nie wiem czemu pan to masz*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest to powiazane z zapalaniem zyl? - tak, gdyż żyły na prąciu mają powiązanie z ciałami jamistymi samego prącia (np. z ciałami jamistymi żołędzia) wedlug niego sie zrobil jakis zarost wewnatrz (? - lekarzowi chodziło o to, że doszło do zwłóknienia zakrzepowo zmienionego naczynia Co teraz? Chirurg? Inne leki? - leczeniem tego stanu powinien zająć się urolog

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×