Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Brak erekcji po operacji przepukliny pachwinowej


Gość Paweł 21 lat

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paweł 21 lat

2 lata temu rozpoznano u mnie przepuklinę pachwinową lewostronną , wolną , skośną , odprowadzaną, nabytą( wystąpiła po odbyciu stosunku) , przepuklina była nie wielka i operacja odbyła się w przeciągu 5 dni od jej wystąpienia. Zastosowano u mnie siatkę po odbyciu tej operacji zaczęły pojawiać się u mnie problemy z erekcją, niepełny wzwód co znacznie komplikuje mi życie , z wiadomych powodów , po operacji przez okres 6 miesięcy unikałem seksu , po tym okresie moja niemoc się ujawniła , erekcja była słaba z wytryskiem początkowo były problemy które już zanikły, teraz mam stałą partnerkę i chciałbym przezwyciężyć tą okrutną dolegliwość, która u mnie wystąpiła i w tym momencie kieruje moje pytanie co może być przyczyną tej dolegliwości ( wcześniej nie było problemów) , do jakiego lekarza mam się zgłosić z moją przypadłością, jakie są formy leczenia ? Pozdrawiam i proszę o odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej takie objawy wskazują na podłoże psychogenne problemu. Może Pan boi się odbywania pełnych stosunków seksualnych z uwagi na strach przed pojawieniem się wznowy przepukliny. Najlepiej w tej sprawie na początku udać się do urologa, aby zbadał Pana czy z Pana narządem płciowym jest wszystko w porządku. A jeśli się okaże, że wszystko jest dobrze swoje kroki skierować do seksuologa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stres ma bardzo duży wpływ na brak potencji. Nie ma co się załamywać. Na wszystko jest jakieś rozwiązanie. Mój mąż też miał wielki problem z erekcją. Starałam się mu pomóc i stworzyć odpowiedni nastrój, aby był zrelaksowany. Do tego poszukałam w internecie jakieś wspomagacza. Skuteczny okazał się środek podnoszący potencję i libido - Weili. Już przy pierwszym stosowaniu dało się odczuć różnicę. Obecnie nasze sprawy łóżkowe mają się świetnie, a problem został zażegnany. Więcej o Weili można poczytać na http://www.eroheroes.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×