Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Pulsujący ból i przemieszczanie się kości ramienia po skurczu w szyi i ramieniu


Gość luki

Rekomendowane odpowiedzi

Jakieś 4 tygodnie temu schylając sie doznałem dziwnego chwilowego skurczu i bólu w szyi i ramieniu- prawym. ramie prawe zaczęło mi sinieć a kości nie są proporcjonalnie rozmieszczone co widać gołym okiem czasami też pojawia się bul pulsujący i czuję jak mi kość się przemieszcza czasami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi określić bez badania co może być przyczyną tych dolegliwości. Albo jest to podłoże neurologiczne albo naczyniowe. Radziłbym na wstępie wykonać RTG odcina szyjnego kręgosłupa, bo w tym odcinku kręgosłupa może tkwić patologia dająca takie dolegliwości. Jeśli np. kończyna górna okresami silnieje lub blednie lub oziębia się to należałoby jeszcze w tej sprawie udać się na konsultację do chirurga naczyniowego. O wszystkim po bezpośrednim badaniu powinien zadecydować lekarz pierwszego kontaktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kończyna nie tylko miejsce gdzie łączy się obojczyk z ramieniem -na zgięciu , sinieje non stop nie okresami i doszło jeszcze dziwne drętwienie kolejno reszty ciała a po nich dziwne mrowienie w miejscach zgięć(bardziej sztywnienie odc. 2 cm. ) i okresowo drganiu samoistnym mięśni, po za tym bólów mięśni pleców , bulów kolan, łokci, nadgarstków , a także bezsenność- śpię po 4-6 godzin i jestem wyspany( w ciągu dnia jestem na obrotach nie czuję większej senności idąc spać, a także 1 godz. po przebudzenie co przedtem odczuwałem spiąc normalnie po 6-9 godzin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×