Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Tępy i silny ból pod żebrami po usunięciu pęcherzyka żółciowego


Gość Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 21 lat pęcherzyk żółciowy miałem wycięty jakiś rok temu teraz od ponad tygodnia mam niezbyt silny ból po lewej stronie pod i niżej żeber brałem różne leki np: nospe, rapacholin, verdin, i nic mi nie pomaga czasami ból jest silniejszy ale nie wiem czemu wypróżniam się co jakieś 3/4 dni w kale raczej nic nie zauważyłem może jakiś drobny śluz ale nie jestem pewien bo było to bardzo małe po za tym kał wydaje mi się normalny dodam jeszcze że jem praktycznie wszystko i nadal lubię często jeść pizze, kebaby, frytki itp. często zdarzało się ze piłem też pepsi czy to może być wina trzustki czy może robią mi się nadżerki ? co powonieniem zrobić w tej sytuacji prosił bym o szczera i szybką opowieść z góry dziękuje. P.S po 2 piwach ból jak by mija i czuje się w miarę normalnie trochę to dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale podrażnienie przez kamienie.. czy przez złe odżywianie się..? P.S zauważyłem że po herbacie rumiankowej ból się zmniejszał.. teraz już od dwóch dni jest lepiej jak by mnie nie boli czasem coś poczuje ale raczej delikatnie. Oczywiście wedle zalecenie udam sie do lekarza żeby to sprawdzić USG powinno już coś na ten temat powiedzieć. Pozdrawiam i dziękuje za szybką odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej takie dolegliwości wskazują na patologię w zakresie górnego odcinka przewodu pokarmowego, może stan zapalny żołądka, dwunastnicy, nadżerki, a nawet owrzodzenie. Na pewno trzeba w tej sprawie skonsultować się bezpośrednio z lekarzem, który może zalecić wykonanie gastroskopii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×