Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bolesne drętwienie rąk w czasie snu a lordoza


Gość Renata

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Pracuje w sklepie-hipermarkecie gdzie musze sie czasem bardzo nadzwigać.Po męczacym dniu miewam nocny ból z dretwieniem prawej ręki który budzi mnie w nocy. Nie przechodzi po przebudzeniu,wiec zeby sobie z nim poradzić musze pochodzić po domu,*strzepywać* ręke lub wlozyc ją pod ciepłą wode.W ciągu dnia także odczuwam dretwienie tyle że nie jest bolesne i dotyczy samych palców.Mam wtedy wrazenie że mogłabym je odciąć i bym tego nie poczuła. Niewiem do jakiego lekarza powinnam udać sie w tej sprawie i dodam że jako dziecko miałam zdiagnozowana Lordoze ale nic nie było z nia zrobione poza cwiczeniami które mam wrazenie nie wiele dały. Bardzo prosze o radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja mam tak samo , tez dretwieja mi rece , dokladnie mowiac same palce u rak , i dokladnie mogla bym je ciac nic nie czuje , i dzieje sie to podczas snu i jak dlugo stoje i np. myje naczynia , czy trzymam parasol, prasuje, robilam badanie rezonansem, i okazalo sie ze mam ucisk na nerw ,jest to kregoslup szyjny przepukliny, mam zalecona rechabilitacje i jak to nic nie pomoze pewnie operacja ,powiem ze zaczelo sie od kr. ledzwiowego. i tak sie sypnelo pozdrawiam i prosze tez zrobic badanie bo obiawy sa niepokojace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×