Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Krew na papierze toaletowym po wypróżnieniu


Gość Karolina...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!! mam pytanie... mam 22 lata. ostatnio podczas opróżniania zauważyłam dość sporo krwi na papierze toaletowym. utrzymuje się to od około 5 wypróżnień, dodam, że załatwiam się około 3 razy na tydzień. kiedys mialam ten sam problem, ale zdazylo sie to raz, dwa i przeszlo. nie mam zadnych dolegliwosci bolowych. boje sie z tym isc do lekarza, moze bardziej sie wstydze... jakie badania nalezy wykonac? co to moze byc? czy moze to byc rak? bardzo prosze o odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm...moim zdaniem dziewczyny nie można tego ignorować, jaki kolor ma ta krew? czy występuje biegunka, boli Was brzuch, schudłyście w ostatnim czasie? poczytajcie o chemoprewencji tak na przysżłość. ale moim zdaniem to nic groźnego jednak warto to znbadać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marysia z Arizony

Dziewczyny - widac nie pijecie za duzo plynow a przede wszystkim wody i nie jecie warzyw i owocow szczegolnie swierzych-czyli brak blonnika -Jak te wasze biedne jelita i organizm maja funkcjonowac poprawnie? jesli nie robi sie kupy przynajmniej raz dziennie to juz niedobrze - Kwasne mleko, jogurt, kefir jest tez potrzebny do odtworzenia naturalnej flory bakteryjnej jelita(kazdy antybiotyk ja niszczy), ktora pomaga wam trawic i przyspieszy wam caly process. Jesli wprowadzicie te zmiany - w 2 tygodnie pozbedziecie sie klopotow i powod do hemoroidow zniknie takze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marysia z Arizony

Raki jelit wystepuja z braku prawidlowego zywienia w wiekszosci i u osob raczej starszych. Zdrowa zywnosc mniej miecha i kielbas szynek i puszek, wiecej owocow, warzyw i to swiezych to recepta na zdrowie no i pozytywne nastawienie do zycia. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za bardzo biorę sobie do serca *podcieranie dupy* i mam problem...Za trzecim razem(jak się podcieram) jest krew...Nic mnie nie boli.Dodam że:jem dużo,piję wody mineralnej,dużo siedzę,no i lubię się troszeczkę napić(w sobotę tak w sam raz...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×