Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból w podbródku i rękach po kichnięciu


Gość Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam dziwny i uciazliwy problem a mianowicie gdy kichne to odrazu ale stopniowo odczówam narastanie bólu w szyji najbardziej w podbródku oraz w obydwu rekach. Ból narasta mniej wiecej tak do minuty czasem krucej, gdy osiagnie apogeum jest nie do zniesienia trwa kilka do kilkunastu sekund i stopniowo ustepuje. Tak na 10 kichniec to przy 8 mam takie dolegliwosci. Niewiem czy to ma znaczenie ale gdy wiecej i czesciej popije alkoholu to mam zesztywnialy kark nawet miesiacami. Nie odczówam przytym zadnego dretwienia. Takie dolegliwosci mam od kilku lat mam 28 lat nigdy nie przebylem zadnego urazu kregoslupa. A i jeszcze dodam ze bylem u neurologa i okazalo sie ze niemam odruchów podczas pukania mloteczkiem w kolano. Lekarka nic mi nie zalecila. Co mi pan moze poradzic? Z góry dziekuje. Zapomnialem dodac ze z badan neurologicznych mialem zrobione EEG glówy i wszystko wyszlo wpozadku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo dziwne objawy raczej związane z układem nerwowym. Diagnostyką tego powinien zająć się neurolog. Może warto byłoby wykonać jeszcze RTG odcinka szyjnego kręgosłupa i być może TK głowy. O tym wszystkim jednak musi zadecydować neurolog.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×