Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Kłujący, ostry i ćmiący ból brzucha


Gość Lena

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam 15 lat i od sześciu dni czuje nieustanny ból w prawej dolnej części brzucha. W niedziele ból był kłujący i ostry. (Teraz jest ćmiący, ale po jedzeniu staje się na powrót kłujący.) Od razu trafiłam do szpitala. Trzykrotnie robiono mi usg, badania krwi i miałam również zlecone badanie ginekologiczne. Wszystkie badania wyszły w normie (lekko podwyższony poziom leukocytów we wszystkich badaniach, ale mieszczący się w granicach normy), a usg wykazało jedynie niewielką ilość płynu w okolicy prawego jajnika. Konsultacja ginekologiczna (nie wspominając już o tym, że lekarz wykonał badanie przez pochwę pomimo tego, iż poinformowałam go wcześniej o swoim wieku i tym, że nie rozpoczęłam jeszcze współżycia) nie wykazała nic niepokojącego. Wieczorem w dzień wypisu ponownie dostałam ostrego bólu brzucha, biegunki i stanu podgorączkowego, lecz w szpitalu lekarz dyżurny stwierdził, że mój ból nie jest jego winą i nie może mi pomóc. Zlecił dietę lekkostrawną (choć twierdził, że boli mnie jajnik) i odprawił z niczym. Zalecił stosowanie Buscopanu trzy razy dziennie. W noc przed wypisem zgłaszałam nasilający się ból, natomiast na wypisie jest napisane, że moje dolegliwości zmniejszyły się po czterech dniach stosowania środków przeciwbólowych i rozkurczowych. Jestem już zmęczona nieustającym bólem w różnym nasileniu i brakiem precyzji w określeniu co mi dolega. Proszę o pomoc! Z góry dziękuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idź do prywatnego lekarza! Wiem, co mówię! Mam problem z łokciem i gdyby nie prywatny lekarz to dalej chodziłbym z bolącą ręką od lekarza do lekarza... Jeżeli chcesz, żeby ktoś poważnie zainteresował się Twoim problemem to najlepiej iść na prywatną wizyte. Życze dużo zdrowia *)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×