Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Torbiele na piersiach


Gość Paulina

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam pytanie co do torbieli na piersi.Moja sytuacja wyglada następująco: Niespełna dwa lata temu zrobil mi sie torbiel na piersi,poczym zrobil mi sie stan zapalny.zglosilam sie do chirurga.torbiel zostal nacięty i wyczyszczony a wydzielina pobrana na posiew.Z posiewu wyszlo ze nie mam zadnej bakterii, a torbiel za krotki czas sie odnowil.z tym problemem borykam sie do tej pory.Torbiuel co dwa ,trzy tygodbnie odnawia sie , robi sie stan zapalny ,pęka mi skura w miejscu blizny po nacięciu i wychodzi ropa.po kilku dniowych zmaganiach torbiel maleje,a blizna sie zrasta.Chodzilam z tym do lekarzy,na ostre dyzury i nikt nie wie co z tym zrobic.prosilam o konsultacje aby to usunąc a nie nacinac i czyscic ,lecz zaden chirurg nie chce sie tego podjac.W tej chwili urodzilam dziecko miesiac temu i torbiel mi sie znowu odnowil,powrocil stan zapalny i dodatkowo na drugiej piersi rownież dwa dni temu mi sie zrobil.Prosze o jakąs rade co dalej robic gdyz mam 21 lat i boje sie ze z czasem zrobi sie z tego rak .Pozdrawiam Paulina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale jedynym skutecznym sposobem leczenia może być zapewne tylko wycięcie w całości takiej torbieli. Jednak decyzję w tej sprawie musi bezpośrednio podjąć chirurg. Może jakiś ośrodek prywatny chirurgi plastycznej podejmie się tej czynności skoro żaden z chirurgów nie chce wykonać tego zabiegu (zapewne ze względu na lokalizację i być może wielkość torbieli co mogłoby oszpecić pierś i znacznie utrudnić zabieg).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainteresuj sie produktami DR.NONA,sa to naturalne preparaty z Morza Martwego.Byly przypadki samoistnego wchloniecia sie torbieli od balsamu Solaris. Solaris to balsam,ktory potrafi odnowic zdrowe komorki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×