Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Mniejszy wytrysk i guzek w cewce moczowej


Gość Marcino

Rekomendowane odpowiedzi

Od pewnego czasu moje wytryski nie sa tak silne jak kidys, dodatkowo wystrzelam mniejsza iloscia nasienia. W okolicy lewego jadra namacalny jest splot jak sznurek, jednak gdy bylem z tym u urologa powiedzial ze wsyztsko jest ok. Takze usg jader nic nie wykazalo, Marti mnie to ze wytrysk oslabl, o podniecenie tez ciezej, dawniej tylko pomyslalem o czyms i juz byl wzwod teraz jak jest to slabszy. Moze to jakies niedokrwienie? Zdarza sie ze czesciej mocz oddaje, ale urolog zbadal prostate palcem i jest ok. W cewce moczowej po scisnieciu trzonu czuc guzek nie wiem co to moze byc. Czy bakterie w moczu moga oslabiac wytrysk oraz produkcje spermy* Mam wrazenie ze po odbytym stosunku musze czesciej oddawac mocz, lecz gdy sie nie kocham tydzien badz dluzej to sytuacja sie normuje moim zdaniem. Prosze o pomoc mam 24 lata. Do tej pory mialem obfite dalekie wytryski normalne jadra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro urolog nie stwierdził jakiejkolwiek patologii to proszę się nie martwić na pewno wszystko jest w porządku. Z uwagi na Pana niepokój w zakresie jakości i ilości spermy oraz być może jej zakażenia radziłbym oddać spermę na badanie mikrobiologiczne oraz wykonać oczywiście badanie całkowite samej spermy z oceną jej jakości i ilości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sploty w jądrach mogą sugerować występowanie żylaków powózka nasiennego. Następstwem takich żylaków może być właśnie osłabienie jakości i ilości spermy. Jednak skoro nie rozpoznał żylaków urolog ani badaniem ręcznym ani w USG to zapewne ich nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem. Aktualnie 25 lat, od kilku miesięcy odczuwam mniejszą przyjemność podczas orgazmu, podniecenie przed samym *wystrzałem* jest b.duże, ale w trakcie prawie zerowe, kiedyś ta druga faza dawała mi więcej satysfakcji. Zauważyłem również zmniejszenie ilości spermy wydzielanej podczas wytrysku. Nie wiem co mam z tym zrobić. Napiszcie jak u was sprawy się mają ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×