Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Twarda zmiana guzkowa w mosznie nad jądrem


Gość Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam 22 lata i od jakiegoś czasu zauważylem twardą kulke nad prawym jądrem.Może była od zawsze nie pamiętam.Nie myślałem wcześniej że może to być problem.Jest wielkości dużego ziarna fasoli.Prawdopodobnie nie jest do niczego przyczepiona,ponieważ wydaje sie być luźno usytuowana w mosznie,jednak nad prawym jądrem.Nie odczuwam żadnego bólu normalnie i podczas nacisku.Ponadto wszyskie funkcje seksualne są jak najbardziej prawidłowe.Czy może mieć to wpływ na moja płodność?I czy można żyć z tym normalnie skoro nie stwarza widocznych problemów tylko tyle że jest.Czy po zabiegach chirurgicznych(który w moim przypadku nie bedzie konieczny mam nadzieje) usuwania róznych torbieli,guzków itd mogą pojawić się problemy z potencją i płodnością.Dziękuje za jaką kolwiek informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może mieć to wpływ na moja płodność? - być może ta zmiana guzkowa nad jądrem to po prostu tak zbudowane najądrze, myślę, że nie będzie ta zmiana w żaden sposób miała wpływu na płodność, trzeba, aby dokładnie określił czym jest guzek najlepiej urolog, aby była pewność względem tej zmiany I czy można żyć z tym normalnie skoro nie stwarza widocznych problemów tylko tyle że jest. - jesli to normalna struktura anatomiczna nie ma z tym żadnych kłopotów i problemów Czy po zabiegach chirurgicznych(który w moim przypadku nie bedzie konieczny mam nadzieje) usuwania róznych torbieli,guzków itd mogą pojawić się problemy z potencją i płodnością. - niestety czasami tak może się wydarzyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×