Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Brak pełnego wzwodu


Gość k

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! wiek 23 lata. 4 lata mam kłopoty z miękkim penisem tj nie osiągam 100% twardości. Czytałem ze kłopoty mogą wynikać od masturbacji ponieważ penis przyzwyczaja się do ucisku i później jest ciężko o prawidłowy wzwód. Zaniechałem tego czynu (jakies 5 dni). Czy przy dłuższej przerwie wszystko wróci do normy ? Czy może to być jakiś poważniejszy problem (bo wątpie zeby to była psychika) Choć moze teraz być bo stres pojawia sie przy każdym spotkaniu z partnerką. Wzwód jest na jakieś parę minut i znów klapa. Czy można robić jakieś ćwiczenia podnoszące sprawność wzwodu, np ćwiczenia mięśni kegla (choć czytalem ze dłuższe ćwiczenia kegla też nie jest wskazane) Czy istnieją jakieś leki bez recepty na poprawę sprawności? To ze wizyta u lekarza jest obowiązkowa to wiem ale przed chciałbym spróbować własnych sił. (korzystam z konta zagranicznego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przy dłuższej przerwie wszystko wróci do normy ? - być może, ale jest to wątpiące Czy może to być jakiś poważniejszy problem (bo wątpie zeby to była psychika) Choć moze teraz być bo stres pojawia sie przy każdym spotkaniu z partnerką. Wzwód jest na jakieś parę minut i znów klapa. - racze powodem takiego stanu zazwyczaj jest podłoże psychiczne, ale żeby to stwierdzić trzeba wykluczyć przyczyny organiczne np. nieprawidłowości w budowie członka i jego funkcjonowaniu Czy można robić jakieś ćwiczenia podnoszące sprawność wzwodu, np ćwiczenia mięśni kegla (choć czytalem ze dłuższe ćwiczenia kegla też nie jest wskazane) - raczej ćwiczenia nie dadzą tu żadnego efektu Czy istnieją jakieś leki bez recepty na poprawę sprawności? - są leki poprawiające erekcję bez recepty, trzeba zapytać się o takie leki w aptece

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×