Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Dziwne zachowanie się penisa i moszny


Gość Mariusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam od jakiegos czasu dzienw objawy nie wiem co to moze byc prosze opomoc. dokladni echodzi o to ze moja moszna dzienie reaguje , skurcza sie i rozkurcza kilkaset razy dziennie np 50 nie wiem ale nonstop tak jest rozluzni sie a za chwile kurczy i tak wkolo dalej gdy oddaje stolec moszna mocno sie kurczy gdy skoncze rozluznia sie, kiedy wstaje rano jest normalna luzna po okolo kilkunastu minutach mocno sie kurczy przyczym penis maleje staje sie zimniejszy poprostu maly jest tak do poludnia.a wieczorem jest mocno rozluzniona od tego czesu gdy zaczelo sie tka robic mam problemy z erekcja i gdy mam osiagac orgazm penis opada osiagam orgazm na sflaczalym penisie bylem u urologa robil badanie usg wszystko z jadrami wyszlo oki .nie wiem co sie dzieje prosze o pomoc bo nie wiem co mam robic to nie jest normalne. :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dziwna sprawa ja obserwuje cos takiego u siebie. Moszna kurczy się przy parciu na stolec. Następnie rozluźnia się robi sie czerwona. Efek ten jest związany w jakiś sposób z antybiotykiem. Brałem. metranidazol. W czasie kuracji w pątym dniu moszna zaczeła właśnie tak reagować. Poprawy brak choć mija już pół roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×