Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Uczycie cofnięcia spermy do penisa


Gość Michal22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 16 lat i czesto sie masturbuje. Ostatnio zrobilem to z zalozona prezerwatywa. Mimo spuszczenia sie dalej to robilem i w pewnej chwili zabolal mnie penis(dosyc mocno) i mialem wrazenie jakby sperma cofnela mi sie do srodka. Czy jest to mozliwe? Napisalem *Dziwna sprawa* bo po kilku dniach od tego zdarzenia mam takie wrazenie jakbyz araz mialo mi cos wyplynac z penisa... jakby chcialo mi sie siku lub cokolwiek nie wiem nawet jak to opisac. Czasem mam rowniez wrazenie pieczenia lub swedzenia. Prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno sperma nie cofnęła się z prezerwatywy z powrotem do penisa. To niemożliwe. To być może tylko takie uczucie. Pieczenie i swędzenie może być objawem zapalenia cewki moczowej i w tej sprawie trzeba by udać się do lekarza bezpośrednio. Może być konieczne badanie ogólne moczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze to dziwnie zabrzmi ale tak mocno sciagnalem ta prezerwatywe ze sperma byla bezposrednio na cewce moczowej, moze troche weszlo z powrotem i stąd ten ból w tamtym momencie? bo sciagnalem prezerwatywe tak mocno do samego konca ze jakby sam ja nakierowalem na jedyny otwór w ktory w danym momencie mogla wejsc(cewka moczowa) pod moim duzym naciskiem. Teraz caly czas chce mi sie siku a kiedy juz ide do toalety to prawie nic nie leci a jak juz lecit o jakos ciezko. Przepraszam ze w jakis sposob neguję Pańskie zdanie ale po prostu tak mocno naciagnalem prezerwatywe juz po spuszczeniu ze to chyba bylo mozliwe ze sie cofnela? I jesli tak to moze byc cos powaznego? Jesczze raz przepraszam i prosze o ponowna odpowiedz. P.S. Czy to moze byc zator? Bo ciagle chce mi sie sikac do tego kiedy juz oddaje mocz to ciezko mi to idzie i tak jakby caly czas odczuwam jakies dolegliwosci w okolicach cewki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×