Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Tłuszczak wewnątrz rdzenia kręgowego


Gość Jakub

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nazywam się JAKUB mam 26 lat od ponad roku mam problem zmoją prawą stopą, trace prawidłowe czucie w palcach, zewnętrznej str. stopy i cześciowo pięty, dotego prawa łydka traci mase mięśniową i siłę. miałem zabieg wykonany w irlandi, pracuje i mieszkam w irlandi. szukam pomocy w pl. poniewaz moi lekaze mnie pocieli zobaczyli że tłuszczak jest wewnątrz kanału i próbowali to na prawić poprzez powiekszenie miejsa tłuszczaka poprzez (wycięcie kawałka kręgosłupa) popoperacji objawy wruciły (nic mi nie pomogli) mówiąc że jest za duże ryzyko paraliżu, posiadam zdjęcie wyniku mojego rezonansu na kturym widać problem, prosze o jakąkolwiek pomoc typu, -czego nie powinienem robić - czy da sie to zoperować ( z jakim ryzykiem) - ile taka operacja kosztuje ? Jestem w stanie wyslać na maila zdjecia, prosze o odpowiedź na stronie lub lepiej na mojego meila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy byłam operowana w szpitalu Bródnowskim w Warszawie był tam młody mężczyzna operowany miał guza umieszczonego przy rdzeniu kręgowym (dokładnie nie wiem) lecz też go nigdzie nie chciano operować jednie w tym szpitalu ordynator neurochirurgi Nosek się na tą operację zdecydował (ten chłopak miał nie chodzić a jednak po zabiegu miał czucie w nogach i uczył się chodzić). Tyle mogę Ci napisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×