Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zawroty głowy po wstrząśnieniu mózgu


Gość Agnieszka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Sześć dni temu uległam wypadkowi samochodowemu w wyniku czego miałam wstrząśnienie mózgu( gdzie niepamięć wsteczna występuje u mnie do dziś) a po badaniu tomografem odkryto również u minie złamanie kłykcia potylicznego lewego. Na obserwacji w szpitalu pozostałam 3 dni,lekarze pozwolili mi się poruszać ale tylko i wyłącznie w kołnierzu ortopedycznym , mam nosić go przez 3 miesiące.To tylko opis mojej sytuacji , natomiast pytanie dotyczy skutków wstrząśnienia mózgu. Do dziś czyli po 6 dniach od wypadku , mam zawroty głowy , gdy siedzę i gdy zmieniam swoją pozycję , występują u mnie również problemy z koncentracją.Ponadto często zapominam co miałam powiedzieć jak również nie mogę przypomnieć sobie słowa którego właśnie chcę użyć.Strasznie mocno i nieprzerwanie boli mnie lewe oko , a zarówno lewe jak i prawe mam mocno opuchnięte . Chciałam zapytać czy to , że takie objawy utrzymują się u mnie do tej pory jest rzeczą naturalną , ile może to jeszcze potrwać?Zaznaczę , że jestem młodą osobą mam 20 lat a uderzenie ( w drzewo) bylo dość mocne ponieważ na skutek niego wypadły mi wszystkie plomby w zębach a dwa górne siekacze się połamały. serdecznie pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedź. Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zaznaczyć , że takie objawy po wstrząśnieniu mózgu na skutek dużego wypadku czasami utrzymują się bardzo długo, nawet kilka miesięcy. To naturalna sytuacja. Im cięższy uraz mózgu tym wycofywanie się jego objawów jest dłuższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×