Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból brzucha po masturbacji


Gość Mateusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam takie pytanie: masturbuję się od 14 roku życia (gdzieś od drugiej połowy 2 klasy GM) co najmniej od 1 do 3 razy dziennie. Czasami tego nie robie, bo boję się, że brzuch znów mnie bedzie bolał, ale przejdźmy do rzeczy. Brzuch mnie zaczął boleć po raz pierwszy gdzieś 1 rok temu. Lekarz nic nie stwierdził. 2 raz było 3 miesiące potem. Brzuch bolał mnie jak nigdy przedtem, czułem sie tak jakby obcy mi się chciał z brzucha wydostać:) Ból trwał 2 dni bez przerwy, pojechałem do szpitala, dostałem kroplówkę i dopiero pomogło. Lekarz znów nic nie dostrzegł. Były podejżenia, że to porfiria, ale na szczęście nie. Póżniej tak co 3/4 dni (codzienna masturbacja) bolał mnie brzuch, ale już nie tak mocno. Miałem znów tak mocny ból gdzieś na początku września. Sam sobie wtedy pomogłem, bo lekarz prepisał mi Furagin i Urosal, a ja sam sobie dokupiłem jeszcze RowaTinex, Urosept i Zurawinkę. Jak mnie boli to zawsze piję zioła dziurawca i to w jakimś małym stopniu też łagodzi ból. NIE WIEM CO TO JEST. JESTEM PRZERAŻONY!!! Dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno określić co może się dziać bez badania. Może bóle wcale nie są związane z masturbowaniem się tylko są to częste kolki jelitowe. Na pewno należy w tej sprawie udać się bezposrednio do lekarza oraz także zaczerpnąć porady urologa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×