Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Brak wzwodu przed stosunkiem


Gość Jacek

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry :) mam 24 i w abrdzo moldym wieku zaczelm masturbacje teraz gdy che sie kochac z dziewczyna to mi odmaiwa poslusznestwa... dziwi mnie to bo w nocy czy rano mam zwod odstawilem masturbacje juz 3 tygodnie tego nie robie prosze o pomoc co mam robic czy jak nie bede sie masturbowal czy wszytko worci do normy ? po jakim czasie jak nie bede sie masturbowal ile to moze trwac 2 miesiace czy wiecej ? dziekuje za pomoc pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co mam robic czy jak nie bede sie masturbowal czy wszytko worci do normy ? - jeśli mimo nie masturbowania się przez okres 3 tygodni (czasie masturbacji normalny wzwód) ma Pan nadal problemy ze wzwodem może to oznaczać podłoże psychologiczne problemu, radziłbym w tej sprawie udać się na konsultację do seksuologa po jakim czasie jak nie bede sie masturbowal ile to moze trwac 2 miesiace czy wiecej ? - nawet jeśli Pan się masturbuje nie powinien Pan mieć problemu ze wzwodem podczas normalnych stosunków seksualnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzegorz

Mam ten sam problem tyle ze 3 lata mniej. Moge dodać ze moja partnerka jest *moja pierwszą*. Czy to ma jakis zwiazek? Podczas gry wstepnej jest wszystko ok, ale gdy dochodzi do penetracji nagle odmawia posłuszenstwa. Czy to wina stresu? Choć przyznam że nie odczuwałem wiekszego niepokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja miałem ten sam problem 3 lata temu też masturbacje rozpocząłem w bardzo młodym wieku.Jak dowiedziałem się że mi nie staje to odłożyłem masturbacje na 5 miesięcy i nie robiłem seksu.Po 5 miesiącach przy stosunku a nawet w grze wstępnej nagle czułem ,że mi stoi i tak do dnia dzisiejszego a stanął mi dla tego ,że długo tego nie robiłem i się podnieciłem radzę to samo a jak nie pomoże to lekarz ci pomoże żegnam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×