Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Podwyższona temperatura, uderzenia gorąca a stres


Gość dominika

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, które bardzo mnie meczy.Czy podwyzszona temperatura do 37,3 w ciagu dnia moze byc wynikiem stresu? Temperatura spada wieczorem do ok.36,7 i rano jest równiez nizsza 36,4 - 36,6. Mam 25 lat, jestem osoba wrazliwa( moze nawet nadwrazliwą),czesto sie denerwuje, a ostatnio to zyje w ciągłym stresie. Wmawiam sobie najgorsze choroby, dziwnie sie czuje, czasami policzki mnie pieką (są gorace, ale nie czerwone) przez tą temperature, przez to wszystko mam zimne i spocone dłonie, boli mnie glowa i mam problem z jedzeniem ( nie moge sie do niego zmusic). Rodzina zauwazyła, ze *zle wygladam*. Zrobilam badania krwi . Wszystkie wyniki w normie, mocz rowniez w porzadku. Proszę o jakas rade, co mi moze byc? czy to nerwica? Dodam , ze ob=2 i crp=5,czyli w normie, tsh w normie. z gory dziekuje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie niewielkie wahania temperatury w ciągu dnia mogą się zdarzać zwłaszcza w przypadku stresu. Raczej to nic niepokojącego. Oczywiście trzeba, aby Panią także bezpośrednio zbadał lekarz rodzinny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam u lekarza rodzinnego, stwierdził, ze wszystko w porządku i to wszystko może być na tle nerwowym. Niepokoi mnie jednak ta temperatura ponieważ się skaleczyłam dość mocno ( do krwi)a wiem że ktoś inny również się skaleczył, w związku z tym robiłam test na hiv (test duo) po 30 dniach i wynik był negatywny, ta druga osoba również zrobiła taki test i wynik po 6 tyg. również negatywny. Ja jestem nadal zestresowana ponieważ podobno po 3 mies. wyniki są 100%. Teraz się zastanawiam,czy ta temperatura to wynik stresu ? Dziękuję za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×