Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Kilkadziesiąt tłuszczaków, leczenie dietą czy wycinanie?


Gość Tomasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, Mam problem w postaci mnogich tłuszczaków. Mam 26 lat 84kg i 193cm więc jestem dość szczupły. Mam około 60-70 tłuszczaków z czego 50 na przedramieniach i ramieniach. Reszta jest na udach i 2 na brodzie (malutkie). Pierwsze tłuszczaki pojawiły się gdy miałem 14 lat osatnimi 2-3 laty pojawiło się ich około 40. Jestem zrozpaczony gdyż w takim tempie za kilka lat będą ich setki a przy 40 latach nawet tysiące. Zastanawiam się co z tym zrobić ? wycinać je?... żaden z nich nie boli mnie a średnio tłuszczaki mają około 1cm średnicy.. największe 2-3cm. słyszałem też o diecie pogatej w kwasy omega-3 http://www.oildiet.pl/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=3&Itemid=10 może jest Panu coś wiadomo na ten temat. Może zamiast wycinać można je wyleczyć taką dietą? Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie nie odpowiedz ,wlasnie chodzi o te tluszczaki mam je na plecach i dosc okazale i do tego bardzo bolesne , nie moge spac na plecach. A siedzenie na krzesle z oparciem to katorga . Dluzsze siedzenie bez oparcia dluzsza chwile tez doprowadza do tego ze bol jest nie do zniesienia dwa tluszczaki mam wyciete. wycielabym je wszystkie nie boje sie blizn oto sie nie martwie ,tylko ,,,,no wlasnie tylko czy to napewno tluszczaki . czy tluszczak moze tak bolec..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×