Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ponowne zerwanie wędzidełka


Gość Amadeusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, na forum pojawiało się wiele postów odnośnie wędzidełka natomiast nie odnalazłem pytania które mnie nurtuje. Opiszę sytuacje: współżyłem z wieloma kobietami od kilku lat i nie miałem żadnych kłopotów, po pierwszych kilku stosunkach ostatnio z moją nową partnerką doszło do tego że odczułem bóle wędzidełka, finalnie doszło do zerwania. Po 2 tyg od zerwania dostałem się w końcu do urologa ,który stwierdził że nic nie należy z tym robić i że się zagoiło i dał mi do zrozumienia że mogę spokojnie współżyć dalej. Na następny dzień podczas stosunku delikatnie pękło ponownie, aczkolwiek podejżewam z tego co widzę że tamta rana pomimo spostrzeżeń lekarza mogła się nie zagoić do końca. Nurtują mnie dwa pytania: Czy jak ktoś nie miał z tym nigdy żadnego problemu to może się to ujawnić nagle ? Czy jest opcja żeby to była wina partnerki i jej układu płciowego? Długość stosunków była standardowa prawie zawsze ze wszystkimi partnerkami jeśli to miałoby jakiś wpływ na odpowiedź. Z góry dziękuję serdecznie za odpowiedź. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jak ktoś nie miał z tym nigdy żadnego problemu to może się to ujawnić nagle ? - tak, nie zależy to praktycznie od niczego konkretnego Czy jest opcja żeby to była wina partnerki i jej układu płciowego? - no czasami może tak być (np. zbyt wąskie ujście pochwy, zbytnia suchość pochwy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×