Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zabieg wydłużenia wędzidełka wersja z użyciem lasera CO2


Gość Marcin K.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. We wrześniu zostanę poddany zabiegowi wydłużenia wędzidełka w jednej z klinik w Warszawie(metoda tradycyjna). Jednak niedawno dowiedziałem się, że można to wykonać przy pomocy lasera CO2. Znam jego zalety i nie ukrywam, że jest to lepsza metoda niż skalpel i szwy. Moje pytanie: Gdzie w Warszawie można taki zabieg wykonać laserem CO2? Jaki jest koszt takiego laserowego zabiegu i czy można go wykonać na NFZ (wersja z laserem)?. Pytam, ponieważ od 3 miesięcy szukałem takiej kliniki i nie znalazłem, a Pan ma pewnie dużo szerszą wiedzę na ten temat. Pozdrawiam i dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ja też nie znam takiego ośrodka (mimo tego, że szukałem dokładnie w internecie) ani w Warszawie ani w innym rejonie Polski. Jednak metoda klasyczna wcale nie jest dużo gorsza od metody laserowej, to tylko chodzi o użycie lasera w czasie zabiegu. Myślę, że swobodnie powinien Pan się zdecydować na zabieg klasyczny, a nie czekać i szukać innych metod, które może nowocześniejsze, ale zapewne niewiele lepsze. Najważniejsze to znaleźć osobę z dużym doświadczeniem wykonującą ten zabieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie co do tego. wczoraj mialem wykonywany owy zabieg. Lekarz nic mi nie zalecił. I tu pojawia się pytanie kiedy mogę zacząć ściągać napletek w dół aby umyć owy. Jak ogolnie wygląda sprawa z higieną. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×